10 zaujímavosti o šperkoch

Posted by
Šperky sú dôležitou súčasťou výbavy každej ženy. Zdobíme sa nimi, dopĺňame svoj outfit, zvýrazňujeme nimi vlasy, tvár, dekolt. Striebro, zlato či drahé kamene dominujú v šperkovniciach nežného pohlavia a prinášajú mnoho zaujímavosti.
Problém, ktorý všetci dôverne poznáte. Vaša obľúbená strieborná retiazka, či strieborné náušnice sa už dávno „nestriebra“. Postupom času začína striebornú farbu zahaľoval akási čierna pliaga - platina. Máme pre vás tipy, ako tomu predísť! Zhrnuli sme tie najlepšie, čítajte.

10 zaujímavosti - žiadosť o ruku

Posted by
Prinášame vám 10 tipov, ako originálne a nezabudnuteľne požiadate svoju milovanú polovičku o ruku. Nevšedné a kreatívne veci dnes fičia, preto sa skúste inšpirovať.
Nádherným krištáľom Swarovski odolá len málokto. Okrem toho, že sú kvalitné, pridávajú celkovému outfitu nádych ženskosti a luxusu. Nič nepodčiarkne krásne ženské zápästie alebo útly prst či krk viac ako tento skvost. Ak vaša šperkovnica ešte stále neobsahuje Swarovski kúsok, inšpirujte sa svetovými celebritami, ktoré naň nedajú dopustiť.
Chcete niekomu prejaviť náklonnosť? Potrebujete priateľke, mame, sestre alebo kamarátkam ukázať, že vám na nich záleží? Zlato, striebro, perly či diamanty sú univerzálnym prekvapením, ktoré ocení každá žena. K akým udalostiam je vhodné darovať šperk?
Sú šperky súčasťou vašej osobnosti? Ak áno, zaiste ich nosíte každý deň a dopĺňate nimi svoj outfit. Pre milovníkov kvalitných a unikátnych kúskov prinášame triky, ktoré zaručujú dlhšiu životnosť a odolnosť šperku.

História šperkov Swarovski

Posted by
Swarovski šperky patria patria medzi najobľúbenejšie druhy šperkov, a to vďaka ich luxusnému vzhľadu, ktorý získavajú vďaka prekrásnemu lesku pri odraze svetla. Sú vyrábané z komponentov Swarovski Elements, ktoré pochádzajú priamo z dielne spoločnosti Swarovski.

Údržba a starostlivosť o šperky swarovski

Posted by
Aby ste zabezpečili dlhodobo vysokú kvalitu šperkov Swarovski a aby boli stále tak krásne, je nevyhnutná správna starostlivosť o šperky Swarovski. V tomto článku sa dočítate pár rád, ako sa starať o šperky swarovski.