Výrobcovia

Dodávatelia

  • Consectetur adipiscing elit
  • Curabitur ac ipsum pellentesque
  • Interdum et malesuada
  • Lorem ipsum dolor sit amet
  • Morbi in volutpat eros

Recenzie

06.08.2019

Objednaná retiazka prišla do 3 dní, ale potom som si objednávala aj náušnice a na tie stále čakám, už vyše týždňa a nič, ani mail či mi vôbec...

18.05.2019

maximalne spokojna, retiazka bola pekna nad ocakavania,este som si objednala dalsie dve , zatial neprislo oznamenie o ulozeni zasielky. trochu meska.

02.03.2019

Som veľmi spokojna

07.12.2018

Krásne šperky za super cenu

30.08.2018

Čistá hrôza, cakala som pekných pár dní na to, aby mi prišli náušnice swarovsky, ktoré sa mi hneď na pohľad nezdali, podľa mňa boli málo ligotavé, ktovie ci to vôbec su swarovskeho krištáli

05.07.2018

Bol mi rýchlo doručený tovar.

4 svetové celebrity, ktoré si potrpia na Swarovského krištále. Inšpirujte sa. Časť 1

Seen by: 2997, Jul 15, 2019

Nádherným krištáľom Swarovski odolá len málokto. Okrem toho, že sú kvalitné, pridávajú celkovému outfitu nádych ženskosti a luxusu. Nič nepodčiarkne krásne ženské zápästie alebo útly prst či krk viac ako tento skvost. Ak vaša šperkovnica ešte stále neobsahuje Swarovski kúsok, inšpirujte sa svetovými celebritami, ktoré naň nedajú dopustiť.

Rihanna a jej Anti World Tour

Rihanna je viac než známa svojim extravagantným štýlom a vkusom, ktorým inšpiruje celý svet. Je stále nadčasová, zvýrazňuje svoje ženské krivky a necháva vynikať svoj zaoceánsky temperament. Jej turné Anti World Tour tvorili 4 scény. Na 3. časť, v ktorej odzneli hity ako Man Down, Rude Boy, či Work, speváčku pripravil Armani Prive. Pod kabátom mala schovaný overal posiaty Swarovskeho krištáľmi zakončený hodvábnymi strapcami.

Pohovka sádzaná Swarovského krištáľmi

Čítate správne. Francesco Binfaré je známy dizajnér nábytku. Pre talianskeho výrobcu Edra Sofa navrhol gauč, ktorý dopĺňalo viac ako 750 tisíc kúskov krištáľov! Trúfate si určiť aspoň približnú cenu? Elton John ju kúpil za 85 tisíc Eur.

Beyoncé a jej sexy šaty od Ralh & Russo

O Beyoncé môžeme s chladnou hlavou tvrdiť, že je stelesnením ženskej dokonalosti. Jej očarujúci úsmev, zvodné krivky a neopísateľný talent neprestávajú udivovať celý svet. Na finále American Idol vystúpila v dymových minišatách s hlbokým výstrihom. Model navrhol Dom krajčírskeho umenia Beyoncé. Čím je model odlišný? Je posiaty tisíckami krištáľov Swarovski.

Swarovski krištále a ich filmové úspechy

3D film, v ktorom účinkovala svetová topmodelka Kate Moss. Výtvory Swarovski má naozaj v láske,  sú súčasťou jej outfitov. Pre krištále to bola premiéra. Do filmu KM3D-1 ich zakomponoval Baillie Walsh. Premietali ho vo Venysovej hale v Londýne od 17. do 22. 9. 2010 v rámci Londom Fashion Week.

Určite aj vaša obľúbená celebrita na Swarovkého krištále nedá dopustiť. Preto by ste nemali ani vy. 

Viete aj vy, kde všade boli pouźité Swarovski kryštále? Nabudúce vám prinesieme ďalšie pokračovanie. Zatiaľ si pozrite naše náušnice swarovski. :) Prajeme pekný deň

Author: