FILTER

Cena

0 € - 75 €

Farba

Tvar

Materiál

Farba

Zľavnené produkty

Recenzie

25.01.2021

Som veľmi spokojná s tovarom aj s obchodom a cenami. Ešt si objednám,určite. Veľmi rýchle vybavenie objednávky.

11.07.2020

Šperky dorazili včas, všetko prebehlo hladko.

03.07.2020

Obchod je spoľahlivý, tovar dodáva rýchlo a v poriadku.

01.02.2020

08.12.2019

Rýchle vybavenie mojej objednávky. Spokojnosť

06.08.2019

Objednaná retiazka prišla do 3 dní, ale potom som si objednávala aj náušnice a na tie stále čakám, už vyše týždňa a nič, ani mail či mi vôbec...

4 svetové celebrity, ktoré si potrpia na Swarovského krištále. Inšpirujte sa. Časť 1

Seen by: 5345, jún 1, 2019

Nádherným krištáľom Swarovski odolá len málokto. Okrem toho, že sú kvalitné, pridávajú celkovému outfitu nádych ženskosti a luxusu. Nič nepodčiarkne krásne ženské zápästie alebo útly prst či krk viac ako tento skvost. Ak vaša šperkovnica ešte stále neobsahuje Swarovski kúsok, inšpirujte sa svetovými celebritami, ktoré naň nedajú dopustiť.

Rihanna a jej Anti World Tour

Rihanna je viac než známa svojim extravagantným štýlom a vkusom, ktorým inšpiruje celý svet. Je stále nadčasová, zvýrazňuje svoje ženské krivky a necháva vynikať svoj zaoceánsky temperament. Jej turné Anti World Tour tvorili 4 scény. Na 3. časť, v ktorej odzneli hity ako Man Down, Rude Boy, či Work, speváčku pripravil Armani Prive. Pod kabátom mala schovaný overal posiaty Swarovskeho krištáľmi zakončený hodvábnymi strapcami.

Pohovka sádzaná Swarovského krištáľmi

Čítate správne. Francesco Binfaré je známy dizajnér nábytku. Pre talianskeho výrobcu Edra Sofa navrhol gauč, ktorý dopĺňalo viac ako 750 tisíc kúskov krištáľov! Trúfate si určiť aspoň približnú cenu? Elton John ju kúpil za 85 tisíc Eur.

Beyoncé a jej sexy šaty od Ralh & Russo

O Beyoncé môžeme s chladnou hlavou tvrdiť, že je stelesnením ženskej dokonalosti. Jej očarujúci úsmev, zvodné krivky a neopísateľný talent neprestávajú udivovať celý svet. Na finále American Idol vystúpila v dymových minišatách s hlbokým výstrihom. Model navrhol Dom krajčírskeho umenia Beyoncé. Čím je model odlišný? Je posiaty tisíckami krištáľov Swarovski.

Swarovski krištále a ich filmové úspechy

3D film, v ktorom účinkovala svetová topmodelka Kate Moss. Výtvory Swarovski má naozaj v láske,  sú súčasťou jej outfitov. Pre krištále to bola premiéra. Do filmu KM3D-1 ich zakomponoval Baillie Walsh. Premietali ho vo Venysovej hale v Londýne od 17. do 22. 9. 2010 v rámci Londom Fashion Week.

Určite aj vaša obľúbená celebrita na Swarovkého krištále nedá dopustiť. Preto by ste nemali ani vy. 

Viete aj vy, kde všade boli pouźité Swarovski kryštále? Nabudúce vám prinesieme ďalšie pokračovanie. Zatiaľ si pozrite naše náušnice swarovski. :) Prajeme pekný deň

Author: