FILTER

Cena

0 € - 75 €

Farba

Tvar

Materiál

Farba

Zľavnené produkty

Recenzie

25.01.2021

Som veľmi spokojná s tovarom aj s obchodom a cenami. Ešt si objednám,určite. Veľmi rýchle vybavenie objednávky.

11.07.2020

Šperky dorazili včas, všetko prebehlo hladko.

03.07.2020

Obchod je spoľahlivý, tovar dodáva rýchlo a v poriadku.

01.02.2020

08.12.2019

Rýchle vybavenie mojej objednávky. Spokojnosť

06.08.2019

Objednaná retiazka prišla do 3 dní, ale potom som si objednávala aj náušnice a na tie stále čakám, už vyše týždňa a nič, ani mail či mi vôbec...

História šperkov Swarovski

Seen by: 714, jún 24, 2019

Swarovski šperky patria medzi najobľúbenejšie druhy šperkov, a to vďaka ich luxusnému vzhľadu, ktorý získavajú vďaka prekrásnemu lesku pri odraze svetla. Sú vyrábané z komponentov Swarovski Elements, ktoré pochádzajú priamo z dielne spoločnosti Swarovski.

História – swarovski šperky

Spoločnosť Swarovski založil v roku 1895 rakúsky brusič českého pôvodu, Daniel Swarovski. Už v začiatkoch spoločnosti bolo jasné, že firma bude prosperovať. Vďaka nápadom a inováciám vytvoril Daniel opticky dokonalý kryštál s vlastnosťami, vďaka ktorým sú šperky swarovski stále populárnejšie. Podrobnejšie o histórii si môžete prečítať aj v článku o histórii šperkov.

Šperky swarovski

V tomto internetovom obchode nájdete kvalitné šperky, ktoré sú vyrábané z komponentov označovaných ako CRYSTALLIZEDTM Swarovski Elements, ktoré pochádzajú priamo z výrobne spoločnosti Swarovski. Ponúkame Vám široký výber šperkov, ktoré sú vhodné takmer pre každého vďaka ich rôznym tvarom a farbám.

V našej ponuke prevažne strieborné šperky Swarovski určené pre ženy. Tieto šperky sú vhodné nie len na oslavy alebo rôzne slávnosti, ale taktiež aj na bežné nosenie. Sú taktiež ideálne aj ako darček, veď ktorá žena by odoprela takýmto lesklým a krásnym šperkom. 

Categories

Author: