FILTER

Price

0 € - 90 €

Farba

Tvar

Materiál

Zľavnené produkty

Recenzie

01.02.2020

08.12.2019

Rýchle vybavenie mojej objednávky. Spokojnosť

06.08.2019

Objednaná retiazka prišla do 3 dní, ale potom som si objednávala aj náušnice a na tie stále čakám, už vyše týždňa a nič, ani mail či mi vôbec...

18.05.2019

maximalne spokojna, retiazka bola pekna nad ocakavania,este som si objednala dalsie dve , zatial neprislo oznamenie o ulozeni zasielky. trochu meska.

02.03.2019

Som veľmi spokojna

07.12.2018

Krásne šperky za super cenu

Darujte vašim blízkym šperk. 4 príležitosti, ku ktorým sa naozaj hodí

Seen by: 6934, Aug 1, 2019

Chcete niekomu prejaviť náklonnosť? Potrebujete priateľke, mame, sestre alebo kamarátkam ukázať, že vám na nich záleží? Zlato, striebro, perly či diamanty sú univerzálnym prekvapením, ktoré ocení každá žena. K akým udalostiam je vhodné darovať šperk?

1 Narodeniny

Oslavujeme ich vždy, všetci a dokonca pravidelne. Stáva sa, že máte práce nad hlavu a jednoducho nestíhate zohnať darček? Alebo ste len zabudli? V dnešnej rýchlej dobe môžeme byť radi, že si pamätáme aspoň vlastné narodeniny. :)  

Ak potrebujete rýchlo kúpiť darček, zvážte kúpu krásneho šperku. Zo širokého sortimentu vyhoviete naozaj každému. A dokonca, aj pri kúpe šperkov môžete byť originálny. Zamyslite sa nad tým, kedy ste niekomu naposledy podarovali nádherne sa trblietajúci prívesok, ktorý trebárs vystihuje váš vzťah? Šperky ako darček na narodeniny

2 Vianoce

Sviatky lásky, rodiny a pokoja. Naozaj sa Vianoce nesú v tomto duchu? Určite väčšina z vás odpovedá záporne. Vianočné sviatky sú romantické, láskyplné a krásne, no na druhej strane ich prípravu sprevádza neutíchajúci stres.

Stáva sa, že na niečo zabudnete. Nezúfajte, darčeky zoženiete aj „za 5 minút 12“.  Obrňte sa však trpezlivosťou. Obchody preplnené ľuďmi budú praskať vo švíkoch. Zachrániť vás môžu internetové obchody. Obzrite sa po originálnych šperkoch a vyberte to práve pre svojich milovaných. Šperky ako darček na vianoce

3 Promócie

Promócie sú veľmi dôležitým miľníkom v životoch vysokoškolských študentov. 5 (alebo aj viac) šialene prežitých rokov plných párty, priateľov, smiechu, no bez výnimky aj tvrdého štúdia a stresu. Samozrejme, „výška“ prináša mnoho skúseností, zážitkov, ľudí, ale aj životných prekážok a skúšok. Otočili ste ďalšiu stranu a je pred vami kapitola záver.

Táto príležitosť si doslova žiada podčiarknuť svoju dôležitosť.  Je jedno, kto z vašich blízkych má dnes promócie. Darujte mu šperk, ktorý v ňom bude pri každom pohľadom vzbudzovať spomienku na vysokú školu a jeho úspech. Šperky ako darček na promócie

4 Výročie svadby

Svadobnému obradu predchádza jedna z najromantickejších udalosti života. Žiadosť o ruku, ktorú spoločne spečatíte zásnubným prsteňom. Prečo si každoročne nezaspomínať na ten výnimočný deň? Obdarujte svoju polovičku krásnym klenotom a pripomeňte si tak najdôležitejší okamih vašich životov. šperky ako darček na výročie svadby.

Každý túži po krásnych šperkoch, ktoré podčiarknu jedinečnosť a neopakovateľnosť udalosti či zážitku. Je  mnoho iných príležitostí vhodných k darovaniu trblietavého šperku.

Categories

Author: