Získajte zľavový kupón vo výške 10%. Zadajte Váš e-mail. na ktorý Vám ho pošleme.

FILTER

Cena

15 € - 60 €

Farba

Materiál

Iba produkty skladom

Nové produkty

GUESS náušnice12 Produktov

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v tvare trojuholníka vo farbe ružového zlata. Náušnice sú osadené Swarovski kryštáľmi a krásne lesklé .

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v tvare G, osadené Swarovski kryštáľom.  Krásne lesklé v bielej farbe a majú dĺžku 37mm, na kĺbové zapínanie.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v tvare G, osadené Swarovski kryštáľom.  Krásne lesklé v čiernej farbe a majú dĺžku 37mm, na kĺbové zapínanie.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v tvare G, osadené Swarovski kryštáľom.  Krásne lesklé vo farbe ružového zlata a majú dĺžku 37mm, na kĺbové zapínanie.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v zlatej farbe. Náušnice sú osadené farebnými Swarovski kryštáľmi, krásne lesklé, zapínanie na puzetky.

Katalógová cena týchto náušníc je 59,90 €. Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v zlatej farbe s krásnymi farebnými Swarovski kryštálmi. Zapínanie na puzetku. Priemer náušníc je 2cm.  Sú mimoriadne krásne a ich kúpu určite neoľutujete.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v čierno-striebornej farbe. Visiace kruhy sú osadené zirkónmi, s písmenom G, krásne lesklé a majú kĺbové zapínanie

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v tvare G, osadené Swarovski kryštáľom.  Krásne lesklé v zlatej farbe a majú dĺžku 37mm, na kĺbové zapínanie.

Katalógová cena týchto náušníc je 59,90 €. Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované v zlatej farbe. Visiace valčeky sú osadené zirkónmi, krásne lesklé a majú dĺžku 50mm. Zapínanie na puzetku.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú osadené Swarovski kryštáľmi, krásne lesklé a majú priemer 1cm.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v zlatej farbe. Náušnice sú osadené Swarovski kryštáľmi, krásne lesklé a majú priemer 50mm.

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice majú visiaci nápis GUESS. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

Zobraziť 1 - 12 z 12 položiek