Získajte zľavový kupón vo výške 10%. Zadajte Váš e-mail. na ktorý Vám ho pošleme.

FILTER

Cena

0 € - 75 €

Farba

Tvar

Materiál

Iba produkty skladom

Veľkosť kryštálu

Veľkosť kryštálu náušníc

Veľkosť kryštálu prívesku

Nové produkty

Najpredávanejšie produkty

Zoznam produktov podľa výrobcu For You

Zobraziť 1 - 24 z 704 položiek

Kvalitné šperky s kryštálmi Swarovski. Mohutný prsteň v tvare odbĺžnika z obecného kovu s rhodiovanou úpravou v čiernočírom prevedení. Obdĺžník má rozmery 2,5x1,7cm. Nápadito ozdobí Vašu ruku a pritom o ňom nebudete vedieť ako príjemne sa nosí. Tento jedinečný kúsok si nenechajte ujsť. PRsteň má nastaviteľnú veľkosť cca od 56 - 60.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Bižutérna retiazka s rhodiovanou povrchovou úpravou o dĺžke 45cm a na nej nádherný prívesok v tvare motýľa s kryštálikmi swarovski elements Crystal a Aquamarine. Prívesok má rozmery 6x4,2cm. Tento jedinenčný a okúzľujúci kúsok môže byť aj Váš.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka  s oválnym príveskom Swarovski elements - Crystal Rocks v čiernočírom prevedení vo veľkosti 15mm. Retiazka je tvaru Snake (hadík) a má dĺžku 45cm. Tento tvar prívesku je veľmi elegantný a náhrdelník je vhodný aj ako darček.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Krásne visiace strieborné náušničky Swarovski elements srdiečko vo farebnom prevedení Volcano. Srdce má veľkosť 10mm, žiari všetkými farbami a celá náušnica má dĺžku 5cm.

Jemná dámska oceľová retiazka typu Rolo na karabínku, vhodná na prívesky. Šírka retiazky je 3,5mm a dĺžka 50cm.

Jemná dámska oceľová retiazka typu Rolo na karabínku, vhodná na prívesky. Šírka retiazky je 3,5mm a dĺžka 45cm.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborný náramok o dĺžke 19cm s ozdobou Swarovski elements -  Twist v krásnej mliečnobielej farbe Moonlight e o veľkosti 28mm. Výrazný náramok prekaždú dámu.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka rhódiovaná (antialergická) s nádherným príveskom Swarovski elements - Srdce Devoted2U. Retiazka má dĺžku 45cm a na nej je zavesený prívesok o veľkosti 27mm. Tento tvar prívesku je veľmi obľúbený a je výborný ako darček.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka rhódiovaná (antialergická) s nádherným príveskom Swarovski elements - Srdce. Retiazka má dĺžku 45cm a na nej je zavesený prívesok o veľkosti 18mm. Veru v tomto náhrdleníku budete žiariť na všety strany, pretože farba Vitrail Medium je neprehliadnuteľná..

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka rhódiovaná (antialergická) s nádherným príveskom Swarovski elements - Srdce. Retiazka má dĺžku 45cm a na nej je zavesený prívesok o veľkosti 18mm. Veru v tomto náhrdleníku budete žiariť na všety strany, pretože farba Heliotrope, ktorá je chvíľu modrá a chvíľu fialová, je naozaj nádherná.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Krásne, hravé strieborné náušnice so Swarovski elements tvar hviezda v dúhovej farbe Crystal Ab o veľkosti 20mm si ihneď obľúbite. Na každodenné nosenie aj spoločenské udalosti.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Očarujúce a módne náušnice zo strieba a kryštáľov Swarovsk tvaru Baroko v modrej farbe Jet Shimmer Vás dostanú na prvý pohľad.

Kvalitné a elegantné náušnice z kryštálov Swarovski . Šperk si zachováva svoju farbu , lesk a má dlhú životnosť . Pekné dámske náušnice vhodné pre každú ženu , ideálny ako spoločenský šperk alebo vhodný aj na bežné nosenie

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborný náramok o dĺžke 19cm s ozdobou Swarovski elements -  korálky briolette v krásnej dúhovej farbe Crystal AB e o veľkosti 8mm. Jemný náramok pre nežné ženy.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborný náramok o dĺžke 17,5cm s ozdobou Swarovski elements-  mašľa v krásnej zlatej farbe Metallic Sunshine o veľkosti 16mm. Jemný náramok pre nežné ženy.

Nádherný dvojitý kryštáľový náramok s korálkami Swarovski vo farbe Aquamarine a Crystal, každý vo veľkosti 4mm, doplnený o srdce Crystal AB vo veľkosti 12mm. Náramok je elastický, hodí sa na ruku o dĺžke 17 - 19 cm. Využijete ho na každodenné aj špeciálne príležitosti.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Krásne strieborné náušnice zo Swarovski elements typu Helios vo fabre Crystal White Patina, o veľkosti 20mm. Tieto jemné a obzvlášť elegantné náušnice rozžiaria Váš deň. V dúhovej farbe Crystal AB rozhodne nebudete nenápadné.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Krásne strieborné náušnice zo Swarovski elements typu Helios vo fabre Lilac Shadow, o veľkosti 20mm. Tieto jemné a obzvlášť elegantné náušnice rozžiaria Váš deň. V dúhovej farbe Crystal AB rozhodne nebudete nenápadné.

Strieborné náušnice so Swarovski elements Rivoli, visiace, vo farbe Crystal AB sú elegantné a vhodné pre každú vekovú kategóriu. Vhodné aj ako darček.

Strieborné náušnice so Swarovski elements tvar Teardrop vo veľkosti 15*7,5mm a vo farbe Blue Shade sú nežné a ligotavé a vhodné na každodenné nosenie, ale nemusíte sa za ne hanbiť ani na spoločenskom podujatí.

Strieborné náušnice so Swarovski elements tvar Teardrop vo veľkosti 15*7,5mm a vo farbe Light Peach sú nežné a ligotavé avhodné na každodenné nosenie, ale nemusíte sa za ne hanbiť ani na spoločenskom podujatí.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Drobné, ligotavé strieborné náušnice zo Swarovski elements v tvare polygon drop sivej farby - Crystal Silver Shade, vhodné na bežné nosenie, pre všetky vekové kategórie.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka rhódiovaná (antialergická) s nádherným príveskom Swarovski elements - Srdce. Retiazka má dĺžku 45cm a na nej je zavesený prívesok o veľkosti 18mm. Veru v tomto náhrdleníku budete žiariť na všety strany, pretože farbu Peridot AB nikto neprehliadne. Vhodné ako darček.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Strieborná retiazka rhódiovaná (antialergická) s nádherným príveskom Swarovski elements - Srdce. Retiazka má dĺžku 45cm a na nej je zavesený prívesok o veľkosti 18mm. Veru v tomto náhrdleníku budete žiariť na všety strany, pretože farba Bermuda Blue je výnimočná a všetkými obdivovaná.

Zobraziť 1 - 24 z 704 položiek