Získajte zľavový kupón vo výške 10%. Zadajte Váš e-mail. na ktorý Vám ho pošleme.

Nezabudnite si skontrolvať aj spam, či reklamu, aby ste zľavový kupón zaručene našli :)

FILTER (3767 ks)

Cena

medzi 

Iba produkty skladom

Kategórie

Farba

Tvar

Veľkosť kryštálu náušníc

Veľkosť kryštálu prívesku

Zapínání náušnic

Kameny

Kamienok

Veľkosť

Obvod

Pre koho

Určenie

Ciferník

Druh strojčeka

Farba oceľe

Farba materiálu

Hrúbka náramku

Dĺžka náramku

Funkcie

Púzdro

Remienok

Sklíčko

Štýl

Veľkosť púzdra

Vodotesnosť

Povrchová úprava

Dĺžka retiazky

Dĺžka retiazky, náramku

Náušnice524 Produktov

Zobraziť 1 - 24 z 524 položiek
 • Doprava zadarmo
Novinka -15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele vo farbe ružového zlata. Náušnice sú na kruhové zapínanie s kruhovým príveskom s vygravírovaným nápisom a zdobené kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

56,02 € 65,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú na kruhové zapínanie s kruhovým príveskom s vygravírovaným nápisom a zdobené kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

56,02 € 65,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare srdiečka v striebornej farbe s vygravírovaným nápisom a zdobené zirkónmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

46,67 € 54,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare srdiečka vo farbe ružového zlata s vygravírovaným nápisom a zdobené zirkónmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

46,67 € 54,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v zlatej farbe. Náušnice sú na kruhové zapínanie s príveskom v tvare srdiečka s vygravírovaným nápisom a zdobené kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

50,92 € 59,90 €

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. vo farbe ružového zlata. Náušnice sú napichovacie v tvare srdca so vsadenými kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice o rozmere 1cm.

28,82 € 33,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -20%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú okrúhleho tvaru, ozdobené nápisom Guess a srdiečkom, krásne lesklé a majú priemer 1,2cm.

39,92 € 49,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -20%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v zlatej farbe. Náušnice sú  v tvare srdca, ozdobené nápisom Guess a osadené zirkónmi, krásne lesklé a majú priemer 1cm.

32,72 € 40,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -20%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú ozdobené nápisom Guess a zirkónmi, majú dĺžku 3 cm a srdiečko má rozmer 1,5 cm. Sú krásne lesklé s kruhovým zapínaním. 

47,92 € 59,90 €
 • Doprava zadarmo
Novinka -20%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v zlatej farbe. Náušnice sú ozdobené nápisom Guess a zirkónmi, majú dĺžku 3 cm a srdiečko má rozmer 1,5 cm. Sú krásne lesklé s kruhovým zapínaním. 

47,92 € 59,90 €

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú ozdobené nápisom Guess, krásne lesklé a majú priemer 1cm.

28,72 € 35,90 €

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele v striebornej farbe. Náušnice sú osadené Swarovski kryštáľmi, krásne lesklé a majú priemer 1cm.

28,72 € 35,90 €

Elegantné strieborné náušnice vyrobené zo Swarovski Crystals .Náušnice podporia Vašu originalitu a veľa o Vás prezradia . Krištáľ si rýchlo zamilujete. Tieto elegantné šperky s dômyselne brúseným krištáľom pôsobia vznešene a neuniknú zraku ani druhých. 

Elegantné a výrazné dámske strieborné náušnice z crystalov z dielne SWAROVSKI vhodné na akúkoľvek príležitosť a pre všetky dámy .

Elegantné a výrazné dámske strieborné náušnice z crystalov z dielne SWAROVSKI vhodné na akúkoľvek príležitosť a pre všetky dámy .

Elegantné a výrazné dámske strieborné náušnice z dielne SWAROVSKI vhodné na akúkoľvek príležitosť a pre všetky dámy .

-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare srdiečka striebornej farby s vygravírovaným nápisom a zdobené kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

28,82 € 33,90 €
 • Doprava zadarmo
-20%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele, rhodiované vo farbe striebra. Visiace kruhy sú osadené Swarovski kryštálikmi, krásne lesklé a majú kĺbové zapínanie.

47,92 € 59,90 €
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare kruhu striebornej farby s vygravírovaným nápisom a ozdobou. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

28,05 € 33,00 €
 • Doprava zadarmo
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú typu kreoly s príveskom v tvare srdiečka striebornej farby s gravírovaním a vsadenými Swarovski kryštálikmi. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

42,42 € 49,90 €
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare srdiečka striebornej farby s vygravírovanou hviezdou a vsadeným kryštálikom. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

22,10 € 26,00 €
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare srdiečka striebornej farby s vygravírovaným nápisom. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

25,42 € 29,90 €
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvare kruhu vo farbe ružového zlata so vsadenými kryštálikmi a vygravírovaným nápisom "GUESS". Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

22,10 € 26,00 €
-15%

Módne dámske náušnice značky Guess vyrobené z ušľachtilej chirurgickej ocele. Náušnice sú napichovacie v tvre kruhu so vsadeným kryštálikom. Aj Vašu tvár môžu zdobiť tieto nadčasové náušnice.

22,10 € 26,00 €
Zobraziť 1 - 24 z 524 položiek