FILTER

Cena

0 € - 15 €

Farba

Nové produkty

Pánske šperky9 Produktov

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek

oceľová pánska retiazka hrubá, vhodné skombinovať aj s hrubým oceľovým náramkom. Dodá vášmu výzoru drsný charakter :) Dĺžka retiazky je 51cm a šírka 1,2cm.

oceľová pánska retiazka guličková, veľmi obľúbená a využívaná hlavne na nosenie prívesku. Dĺžka retiazky je 61cm (dĺžka sa dá prispôsobiť jednoduchým odcvaknutím ) a šírka 0,2cm.

oceľová pánska retiazka s jemnými očkami, vhodná aj na prívesok. Dĺžka retiazky je 49,5 cm a šírka 0,4cm.

oceľová pánska retiazka typu Figaro, vhodná ako doplnok k náramku typu Figaro, doplný elegantný look každého pána. Dĺžka retiazky je 50cm, šírka 0,4cm.

Oceľový pánsky náramok hrubý, veľmi výrazný, pre neobyčajný look nebojácneho muža. Náramok má dĺžku 22cm a šírku 1,2cm.

Oceľový náramok typu Figaro, elegantný a nenápadný pre každú príležitosť. Doplní outfit na bežné nosenie. Náramok má dĺžku 21,3cm a šírku 0,4cm.

Článkový oceľový náramok s čiernym zdobením, nikdy nehasnúci trend medzi pánskymi náramkami. Doplní outfit každého gentlemena. Náramok má dĺžku 21cm a šírku 1cm.

Článkový oceľový náramok v kombinácii matná s lesklou, nikdy nehasnúci trend medzi pánskymi náramkami. Doplní outfit každého gentlemena. Náramok má dĺžku 22cm a šírku 0,9cm.

Článkový oceľový náramok v kombinácii matná s lesklou, nikdy nehasnúci trend medzi pánskymi náramkami. Doplní outfit každého gentlemena. Náramok má dĺžku 22cm a šírku 1cm.

Zobraziť 1 - 9 z 9 položiek