FILTER

Cena

0 € - 30 €

Farba

Tvar

Iba produkty skladom

Veľkosť kryštálu náušníc

Veľkosť kryštálu prívesku

Nové produkty

Hviezda26 Produktov

Zobraziť 1 - 24 z 26 položiek

Kvalitné šperky z kryštáľov Swarovski. Strieborná súprava náušníc s príveskom zo Swarovski elements v tvare morskej hviezdy - Starfish vo farbe Peridot o veľkosti 16mm. Veselá súprava pre dobrú náladu a pekný deň. K prívesku si môžete vybrať aj krásnu striebornú retiazku z našej ponuky.

Kvalitné šperky z kryštáľov Swarovski. Nežná strieborná súprava náušníc s príveskom v tvare hviezdy zo Swarovski elements o veľkosti 20mm vo farbe Crystal AB. S týmito dúhovými hviezdami sa budete cítiť ako v nebi. K súprave si môžete vybrať aj z našej ponuky strieborných retiazok.

Kvalitné šperky z kryštálov Swarovski. Krásny veľký prívesok Swarovski tvaru Starfish-morská hviezda o veľkosti 28mm na striebornej šlupne vo farbe Crystal AB. Tento jedinečný prívesok Vás urobí neprehliadnuteľnou. Vyberte si u nás v ponuke aj striebornú retiazku za skvelú cenu.

Dámske obľúbené napichovacie náušnice v tvare hviezdy vyhotovené v kombinácií s originálnymi farebnými krištáľmi SWAROVSKI ELEMENTS vo farbe CRYSTAL VL . 

Obľúbený dámsky set v tvare hviezdy vyhotovený v kombinácií s originálnymi farebnými krištáľmi SWAROVSKI ELEMENTS vo farbe BERMUDA BLUE . 

Obľúbený dámsky set v tvare hviezdy vyhotovený v kombinácií s originálnymi farebnými krištáľmi SWAROVSKI ELEMENTS vo farbe CRYSTAL . 

Obľúbený dámsky set v tvare hviezdy vyhotovený v kombinácií s originálnymi farebnými krištáľmi SWAROVSKI ELEMENTS vo farbe CRYSTAL VL . 

Zobraziť 1 - 24 z 26 položiek